Firma JANPOL Metalprodukcja to rodzinne przedsiębiorstwo produkcyjne, które powstało w 1978 roku w Dębnie i od początku swojej działalności zajmuje się produkcją elementów oraz konstrukcji ze stali.

Nasze doświadczenie w branży sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować produkty oraz usługi na najwyższym poziomie. Przez 34 lata istnienia firmy wykonywaliśmy wyroby metalowe dla klientów z różnych branż, zarówno dla odbiorców indywidualnych jak i instytucjonalnych. Były to podzespoły dla rolnictwa, techniki grzewczej, motoryzacji oraz dla przemysłu meblowego i budowlanego.

Podczas ostatnich 12 lat naszą specjalizacją stała się produkcja okuć i akcesoriów do mebli tapicerowanych (np. podnośników meblowych) oraz konstrukcji wg indywidualnego projektu klienta. Posiadamy własną narzędziownię, co jest naszym ogromnym atutem. Dzięki temu jesteśmy w stanie błyskawicznie przygotować produkcję nowych elementów wg wymagań kontrahenta. Dysponujemy również własną flotą transportową. Nasza firma zatrudnia jedynie profesjonalnych fachowców z dużym doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami, co pozwala na utrzymanie wysokich standardów produkcji oraz terminowe i rzetelne wykonywanie zleceń.


Nagrody i wyróżnienia

W uznaniu za lata - Złote Dęby 2007

zloty-dab

Złote Dęby to nagrody burmistrza Dębna, które przyznawane są w kategorii kulturalno-oświatowej, życia gospodarczego oraz dowolnej. Kapituła ocenia aktywność oraz największe osiągnięcia firm, instytucji i osób fizycznych. Ideą Złotych Dębów jest wyróżnianie aktywności ludzi w poszczególnych dziedzinach życia. Nagroda ma charakter prestiżowy, nie idą za nią gratyfikacje pieniężne.

Jan Kiełbasa, właściciel firmy Janpol Metalprodukcja, otrzymał nagrodę Złote Dęby w kategorii życia gospodarczego w 2007 roku, co podsumował słowami „gdybym ja miał decydować, to nagrodę przyznałbym wszystkim nominowanym. Tym bardziej jestem zadowolony z wyróżnienia”. Na zdobytą nagrodę wpływ miał szereg elementów - kapituła doceniła między innymi fakt, że firma Janpol działa na lokalnym rynku od ponad 29 lat oraz odnotowuje stały wzrost zatrudnienia. Ponadto pochwalono nas za dobrą strukturą finansowania oraz dbałość o estetykę obiektów biurowych i produkcyjnych.

zlote-deby-laureaci

szybki kontakt

bss kontakt kontakt mailowykontakt gg